Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Satış Öncesi Hizmetler

Satış Öncesi Hizmet, satış öncesi ürün seçimi sırasında müşterilerimize ihtiyaç duyabilecekleri gerek ürün, gerekse konu hakkındaki teknolojik bilgileri aktararak müşterilerimizin amaçlarına en uygun ürünleri seçmelerini sağlamak amacıyla uygulanmaktadır. Böylelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarının doğru analiz edilerek, bu ihtiyaca uygun ürünlerin sunulması sağlanmaktadır.

Satış öncesi uzmanlarımız ile;
Müşterimizin ihtiyaçlarını anlar,
Müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümün ilk basamağını geliştirir ve
Müşterimizin ihtiyacını karşılamak için ürün ve hizmetlerimizi müşteriye uygun bir şekilde yapılandırırız.

IR Servis

1- ELEKTRİK SİSTEMLER: Direnç ilişkileri, bağlantı kaçakları, sigortalar, transformerler, redresörler, elektrik panoları, bataryalar, tristörler, dağıtım şebekeleri, kesiciler, kısa devre elemanları, düğmeler, aşırı ısınmış dağıtım hatları, kontrol ekipmanları, elektrik motorları vb.

2- MEKANİK SİSTEMLER: Balanslar, motor dişlileri, şaftlar, pompalar, kaplinler, bobinler, zincir sürüş sistemleri, konveyörler, hava kompresörleri, vakum pompaları vb.

3- REFRAKTÖRLER: İzolasyon kayıpları, ısı iletkenliği, izolasyonlar, fırınlar, kurutucular, depolama tankları, boru hatları vb.

4- BUHAR SİSTEMLERİ: İzolasyonlar, buhar vanaları vb.

5- YAPI MALZEMELERİ: Isı ve enerji kayıpları, su almalar, hava şartlandırma vb.

6- AR-GE ÇALIŞMALARI: Ürün geliştirme – deneme ve analizleri konusunda sıcaklık tespitleri

Teknik Destek & Eğitim

Pazarda, ürünlerimizin uygulanması sırasında ve sonrasında yaşanabilecek problemlerin incelenmesi ve çözümlenmesi için yapılan çalışmalardır. Uzman ekibimize iletilen problemler ve sorular, müşteriye yapılan ziyaretlerle yerinde ve uygulamalı olarak ele alınır. Kullanıcılara, ürünlerin kullanımı ve uygulama teknikleri hakkında bilgiler verilir. Gerekiyorsa müşterilerimize özgün uygulamalara göre ürün ve ekipman tavsiyesinde bulunulur.

Satış Sonrası Destek

Satış sonrası müşteri hizmetleri, satış işlemi tamamlandıktan sonra, satışın devamını sağlamak amacıyla satın alınan ürünün taşınması, teslimi, montajı, kullanımının gösterilmesi, bakım onarım ve yedek parça sağlanması, müşteri şikayetleri ile ilgilenilmesi gibi çabaları kapsar. Uzman ekibimiz kullanıcıların isteklerine bir telefon kadar yakındır. 24 saat ulaşılabilecek uzman termografi ekibimiz bu konuda Turkiye’de 1 numaradır.

Online kataloğumuzu inceleyin

Yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.